Stínící plachty ingenua

Stínící plachty Ingenua

Možná vás tento stínící systém okamžitě neosloví svým jednoduchým názvem, ale můžete nám věřit, že schopnostmi určitě ano. Není totiž nic jednoduššího, než si pořídit stínící plachtu, která vás spolehlivě ochrání před mnohdy dotěrnými slunečními paprsky. Je navíc skvělou alternativou tam, kde nechcete, nebo nemůžete mít klasické zastřešení, protože i ona vám poskytne nezbytnou ochranu před sluncem a dokonce příjemné vlnění ve vánku. A protože je vždy důležité myslet hlavně na kvalitu, doporučujeme stínící plachty od společnosti Umbrosa.


  • Kvalita z Belgie, která vám ušetří peníze, jelikož tato plachta nejen drží, ale hlavně vydrží. To, co totiž obvykle ušetříte nákupem levné alternativy, utratíte během krátké doby za nákup nového stínění. S plachtou, pyšnící se názvem Ingenua od této belgické značky, vám to nehrozí, protože vás bude chránit po mnoho let.

  • Patříte mezi náročné zákazníky? V tom případě se nemusíte bát, protože tento stínící systém se dá pořídit nejen v několika tvarech, ale vybírat můžete i z velkého množství barevných variant.

  • Možná zvláštní formulace, ale dovolíme se říct, že není plachta jako plachta. Ingenua je nejen z velmi kvalitního materiálu, který je mimo jiné odolný proti UV záření, navíc se dá pro vaše pohodlí prát v pračce a dokonce se s nadsázkou dá říct, že sluší každému domu.

  • Manipulace se stínící plachtou není nijak složitá, dá se polohovat podle potřeby a slunečního svitu. Další výhodou je, že se dá umístit prakticky kamkoliv, takže si na své místo bez slunce přijde prakticky každý.

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image