Plachty Síťoviny Roll-upy Vlajky Plachty, síťoviny, roll-upy, vlajky


UKÁZKY PRACÍ

Ukázky několika vybraných realizovaných reklamních plachet s potiskem, venkovních vlajek, rolovacích plachet a plachet na nákladní automobily. Všechny plachty jsou potištěné venkovním inkoustem odolným proti slunci, dešti a vodě.

venkovní plachty venkovní vlajky rolovací plachty (roll-up)

POTIŠTĚNÉ VENKOVNÍ PLACHTY

Reklamní plachty jsou určeny převážně pro venkovní použití, proto i technologii výroba volíme tak, aby co nejdéle vydržely. Na potisk se používá speciální odolný inkoust a okraje plachet jsou přehnuté a zavřené, aby měly co nejvyšší pevnost. Na okrajích plachet jsou kovová oka pro snadné upevnění.

fotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofoto

POTIŠTĚNÉ VLAJKY

Vlajky je možné vyrobit buď z textilu a nebo na ně lze použít stejný materiál jako se používá na venkovní plachty. Textilní vlajky jsou však velice lehké a pružné. Vlajky je možné pověsit buď na kovová oka, které se dávají na jejich okraje již při výrobě a nebo lze na vlajce ušít tunel pro natažení na stožár.

fotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofoto

POTIŠTĚNÉ SÍŤOVINY

Síťovina s potiskem je v zásadě stejný materiál jako klasická reklamní plachta. Rozdíl je pouze v tom, že v síťovině jsou malé dírky pomocí kterých prochází materiálem vzduch. Síťoviny se hodí do hodně větrných míst a nebo na volné plochy jako jsou konstrukce v prostoru, ploty apod. Hlavní výhodou je, že vítr projde skrz síťovinu a neopře se do reklamy plnou silou jako v případě venkovní plachty. Potisk se provádí solventním inkoustem určeným pro venkovní použití.

fotofoto

ROLOVACÍ PLACHTY - ROLL-UP

Součástí rolovacích plachet je plachtovina s potiskem, konstrukce s rolovacím a upevňovacím systémem a taška pro snadná přenos.

fotofotofotofotofotofotofotofotofotofoto